image

ADSL اینترنت

اینترنت ADSLیا همان اینترنت پرسرعت  ADSL یاADSL2+امکانی است که بدون اشغال کردن خط تلفن و تنها با یک خط تلفن، یک دستگاه گیرنده(گوشی، تبلت، لپ تاپ یا کامپیوتر رومیزی) و یک مودم، کاربران را قادر می سازد بی وقفه و باهزینه بسیار کم به اینترنت دسترسی داشته باشند.

بیشتر بخوانید

image

اینترنت وایمکس

نیاز به ارتباط با جهان اطلاعات و همچنین بی نیاز کردن کاربران از محدودیتهای مکانی و زمانی سال هاست مد نظر کارشناسان علم کامپیوتر و بخصوص مهندسین اینترنت است. آنچه نسل های مختلف فناوری بی سیم را از هم متمایز می کند، سرعت و محدوده دسترسی آنهاست. در این مسیر WiMAX بعنوان پدیده ای بی بدیل در عرصه ارتباطات، از لحاظ سهولت دسترسی، پهنای باند وسیع، ظرفیت خدمات دهی و پوشش شبکه رادیویی، عملکرد مناسبی را در کارنامه خود به ثبت رسانده است. WiMAX در اصل اصطلاحی ابداعی بوده که مخفف کلماتی است که به معنای قابلیت تبادل و استفاده اطلاعات در سطح جهانی برای دستیابی از طریق ماکروویو (Worldwide Interoperability for Microwave Access) می باشد.

بیشتر بخوانید

 

image

طراحی وب سایت

امروزه شرکت هایی در فعالیت های تجاری خود موفق ترند که تبلیغات آنها به حد کافی بوده و در بین مردم شناخته شده تر باشند. یک وب سایت با طراحی مناسب ، می تواند نقش چشمگیری در تبلیغات یک شرکت داشته باشد و فعالیت های آن را به جهانیان نمایش دهد. آنچه در نگاه اول ، بازدیدکننده سایت شما را جذب کرده و او را به بازدیدهای بعدی ترغیب می کند نوع طراحی وب سایت ، چه از طراحی گرافیکی و چه از نظر فنی است.

بیشتر بخوانید

image

برنامه نویسی

امروزه به جرأت می توان گفت مباحث گوناگون مهندسی نرم افزار که در لفظ عامیانه با عنوان برنامه نویسی شناخته می شوند، در تمامی شئون زندگی بشر ریشه دوانده اند. از یک بنگاه معاملاتی کوچک تا بزرگترین ارگانها از نرم افزارهایی (تحت وب و یا تحت سیستم عامل های مختلف) استفاده می کنند که خواه ناخواه باعث وابستگی روزافزون آنها به مباحث نرم افزاری می شود. در این میان یک راهکار مناسب با در نظر گرفتن تمامی نیازهای کارفرما، تغییرات محتمل در آینده و کمترین خطای ممکن می تواند صرفه جویی زمانی و اقتصادی چشمگیری را در پی داشته باشد .

بیشتر بخوانید

تالبنتب

image

اینترنت وایمکس


اینترنت شخصی مبین‌‌نت برای شمایی است که در طول روز سفرهای درون و برون شهری فراوان و نیاز به اینترنت دارید. مودم جیبی مبین‌نت به اندازه یک تلفن همراه است. بدون نیاز به برق تا ۳ ساعت آنلاین می‌ماند و قابلیت شارژ با USB دارد

بیشتر بخوانید

 

نحوه استعلام اطلاعات شارژ كارت تلفن همراه از طريق كانال هاي پرداخت بانك ملي ايران

نحوه استعلام اطلاعات شارژ كارت تلفن همراه از طريق كانال هاي پرداخت بانك ملي ايران بانك ملي ايران جهت آگاه سازي برخي مشتريان در خصوص عدم دريافت شارژ كارت تلفن همراه از طريق كانال هاي پرداخت اين بانك توضيحاتي اعلام كرد.

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) اگر مشتري به اطلاعات بيش از 3 شارژ اخير خود نياز داشته باشد، در صورت خريد با ملي كارت با مشاهده فيلد شماره كارت از صورت حساب اينترنتي خود، قادر به دسترسي به شماره سريال شارژ كارت خريداري شده و استعلام آن از اپراتور فروشنده شارژ خواهد بود.

در عين حال اگر مشتري با كارت ساير بانك ها اقدام به خريد شارژ كرده و با مشكل مواجه شده باشد با مراجعه به شعبه، امكان دستيابي به شماره سريال شارژ كارت و پيگيري آن توسط اپراتور مربوطه را خواهد داشت.

چنانچه مشتري كه در خريد شارژ كارت از خودپردازهاي اين بانك دچار مشكل شده است، در صورتي كه Pincode مربوطه را دريافت كرده باشد، مسئوليت پاسخگويي به وي بر اساس توافقات انجام شده با شركت هاي عامل و موارد مندرج در قرارداد با اپراتورها، برعهده اپراتور مربوطه خواهد بود.منبع: ictna.ir

صد مگابایت هاست رایگان

image

  • صد مگابایت هاست رایگان
  • نصب رایگان سایت ساز
  • ویژه مشترکین جدید
  • کافیست با ما در تماس باشید

 

بررسی پوشش ADSL

 
شماره تلفن:
 

 

پرداخت آنلاین

شناسه اشتراک:
نوع مودم:
توضیحات: